Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA PLATA ZIZIN 19L

Număr anunț
DA20265151
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GISTESTI (CUI 17140564)
Furnizor / câștigător
MYKELE COMP S.R.L. (CUI RO16385205)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
444,57 RON
Valoare atribuită
444,57 RON
Data publicării
08.05.2018 09:34
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

444,57 RON

din 444,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.