Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE cosuri pentru gunoi stradale 50 l 750x340x440cm VERDE PENTRU ORASUL ALESD

Număr anunț
DA36195915
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.412,50 RON
Data publicării
25.07.2024 14:29
Data finalizării
29.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.412,50 RON