Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,2% sub estimat
Pachet alimente
- Număr anunț
- DA20276392
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 29157233)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 03142500-3 · Oua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 860,90 RON
- Valoare atribuită
- 815,96 RON 5,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2018 15:07
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 07:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
815,96 RON
din 860,90 RON estimat
5,2%
Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 44,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.