Ofertă refuzată Cumpărare directă

fructe

Număr anunț
DA20270738
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT AGNITA (CUI 17728972)
Furnizor / câștigător
DUTA & CO SNC AGNITA (CUI RO4101040)
Cod CPV
03222220-1 · Portocale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,40 RON
Valoare finală
275,40 RON
Data publicării
08.05.2018 12:13
Data finalizării
10.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.