Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA20261229
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.135 (CUI 4266618)
Furnizor / câștigător
ROMAG AVANTAJ SRL (CUI 34318255)
Cod CPV
03221112-4 · Morcovi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.362,80 RON
Valoare atribuită
4.362,80 RON
Data publicării
07.05.2018 15:29
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.362,80 RON

din 4.362,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.