Ofertă refuzată Cumpărare directă

Motorina

Număr anunț
DA20270525
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU UNIREA (CUI 12884148)
Furnizor / câștigător
AUTOMOBIL SERVICE HAIDUC SRL (CUI 30450945)
Cod CPV
09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,04 RON
Valoare finală
404,04 RON
Data publicării
08.05.2018 12:07
Data finalizării
10.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.