Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clip hemostaza endoscopica pt reincarcat aplicatoare reutilizabile proprii si aplicatoare Olympus
- Număr anunț
- DA20292420
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- EURODIAGONAL S.R.L. (CUI RO26093909)
- Cod CPV
- 33141120-7 · Cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.570 RON
- Valoare atribuită
- 3.570 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 15:56
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.570 RON
din 3.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro