Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vacutainer Vacutest Kima, tub VSH KIMASED, capac negru, din plastic, anticoagulant Na Citrat 3,8%, Ø
- Număr anunț
- DA20290706
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
- Furnizor / câștigător
- AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 14:48
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro