Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta actualizare P.U.G.

Număr anunț
DA20275300
Autoritate contractantă
Comuna Manesti (Primaria Manesti) (CUI 4344619)
Furnizor / câștigător
ADDA SRL (CUI RO912880)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
100.000 RON
Data publicării
08.05.2018 14:31
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.000 RON

din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.