Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT PUI DEZOSAT FARA PIELE REF

Număr anunț
DA20297310
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR.32 (CUI 29181312)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15112100-7 · Carne proaspata de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99,06 RON
Valoare atribuită
99,06 RON
Data publicării
10.05.2018 10:21
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99,06 RON

din 99,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.