- Număr anunț
- DA20276829
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA AGNITA (CUI 25631961)
- Furnizor / câștigător
- CARNEX SRL (CUI RO5049269)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270,50 RON
- Valoare atribuită
- 270,50 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 15:21
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 16:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
270,50 RON
din 270,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro