Ofertă acceptată Cumpărare directă

ardei

Număr anunț
DA20296742
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "SF MUCENIC MINA" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170950)
Furnizor / câștigător
DRAVIOSO COM SRL (CUI RO7273547)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43,60 RON
Valoare atribuită
52,75 RON
Data publicării
10.05.2018 10:04
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52,75 RON

din 43,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.