Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pahare de unica folosinta peste fille pangasius,cartofi pai congelati,legume mexicane congelate
- Număr anunț
- DA20278985
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- S.C. RANDUNICA SERV S.R.L. (CUI RO5489758)
- Cod CPV
- 15311000-1 · Cartofi congelati (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629,70 RON
- Valoare atribuită
- 629,70 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 08:07
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
629,70 RON
din 629,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro