Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare produse alimentare

Număr anunț
DA20286999
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.2 (CUI 25057371)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15551320-4 · Iaurt aromatizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824,35 RON
Valoare atribuită
824,35 RON
Data publicării
09.05.2018 12:46
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

824,35 RON

din 824,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.