- Număr anunț
- DA20295718
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- CODIFLOR COM SRL (CUI RO8443038)
- Cod CPV
- 15842100-3 · Ciocolata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.155 RON
- Valoare atribuită
- 1.155 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 09:30
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.155 RON
din 1.155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro