Ofertă acceptată Cumpărare directă

VEGETA Baza pentru mancare

Număr anunț
DA20289913
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
AUSTRALIS INTERNATIONAL SRL (CUI RO14742522)
Cod CPV
15871270-7 · Amestecuri de condimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,60 RON
Valoare atribuită
588,60 RON
Data publicării
09.05.2018 14:22
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,60 RON

din 588,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.