Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA20288303
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII NR.2 TARGOVISTE (CUI 4279898)
Furnizor / câștigător
IMDIA SRL (CUI RO15884509)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698,72 RON
Valoare atribuită
698,72 RON
Data publicării
09.05.2018 13:29
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 19:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

698,72 RON

din 698,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.