Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORP ILUMINAT STRADAL CU DULIE E 40

Număr anunț
DA20303239
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
Furnizor / câștigător
TEHNO TEKH SRL (CUI RO12145536)
Cod CPV
31681400-7 · Componente electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
962,20 RON
Valoare atribuită
962,20 RON
Data publicării
10.05.2018 13:32
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

962,20 RON

din 962,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.