Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motocositoare cu masa DAC 777k

Număr anunț
DA20297893
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 22 I.C.BRATIANU (CUI 29464416)
Furnizor / câștigător
RURIS IMPEX SRL (CUI RO5045437)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.184,04 RON
Valoare atribuită
2.184,04 RON
Data publicării
10.05.2018 10:39
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.184,04 RON

din 2.184,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.