Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detartrant, detergent baie 5L
- Număr anunț
- DA20293258
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
- Cod CPV
- 39831600-2 · Produse de curatat pentru toalete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 687,60 RON
- Valoare atribuită
- 687,60 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 17:45
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
687,60 RON
din 687,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro