Ofertă acceptată Cumpărare directă

Odorizant wc

Număr anunț
DA20292008
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
Furnizor / câștigător
PRINT 84 SRL (CUI RO26821816)
Cod CPV
33711640-5 · Articole de toaleta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.345 RON
Valoare atribuită
1.345 RON
Data publicării
09.05.2018 15:36
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.345 RON

din 1.345 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.