Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INSPECTIE TEHNICA AUTOVEHICULE CU M.T.M.A. PESTE 3.5 T

Număr anunț
DA20288919
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI GALESTI (CUI 4323276)
Furnizor / câștigător
FOMCO 2006 SRL (CUI RO18312900)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,13 RON
Valoare atribuită
136,13 RON
Data publicării
09.05.2018 13:50
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,13 RON

din 136,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.