Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LC 140 masina tuns gazon Husqvarna
- Număr anunț
- DA20274937
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 16311100-9 · Masini de tuns iarba pentru peluze, parcuri si terenuri de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.049,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.049,58 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 14:20
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.049,58 RON
din 1.049,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro