Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie aspirator si saci

Număr anunț
DA20298567
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului - Judetul Suceava (CUI 4244032)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
18930000-7 · Saci si saculete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.241,42 RON
Valoare atribuită
1.241,42 RON
Data publicării
10.05.2018 10:59
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.241,42 RON

din 1.241,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.