Ofertă acceptată Cumpărare directă

Card Compact Flash 2 GB pentru defibrilatorul Corpuls 3

Număr anunț
DA20271158
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
08.05.2018 12:26
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.