Ofertă refuzată Cumpărare directă

Carucior din inox pentru instrumente, Anunt ADV1007078-03.05.18

Număr anunț
DA20296283
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480 RON
Valoare finală
480 RON
Data publicării
10.05.2018 09:50
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.