Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC CU BURDUF A4, PLIC A4 ALB, PIX ALBASTRU CU GEL, PIX NEGRU CU GEL, DOSAR PVC.

Număr anunț
DA20271616
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA (CUI 29391756)
Furnizor / câștigător
STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,20 RON
Valoare atribuită
386,20 RON
Data publicării
08.05.2018 12:39
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 16:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,20 RON

din 386,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.