Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOPOMPA APA SEMI MURDARA HONDA WB20XT

Număr anunț
DA20298341
Autoritate contractantă
EURO APAVOL SA (CUI RO27778056)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.401 RON
Valoare atribuită
1.401 RON
Data publicării
10.05.2018 10:52
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.401 RON

din 1.401 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.