Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Realizare expertiza tehnica drumuri
- Număr anunț
- DA20292449
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIANA CAMPINA (PRIMARIA COMUNEI POIANA-CAMPINA PRAHOVA) (CUI 2845737)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI RO17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 15:57
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 16:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.500 RON
din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro