Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE SISTEM AER CONDITIONAT DACIA LOGAN

Număr anunț
DA20271019
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI RO10682703)
Furnizor / câștigător
LAZĂR SERVICE COM SRL (CUI RO2163560)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,95 RON
Valoare atribuită
210,95 RON
Data publicării
08.05.2018 12:21
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,95 RON

din 210,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.