Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti (pentru premii scolare)
- Număr anunț
- DA20299455
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIM NR 1 VALU LUI TRAIAN (CUI 28038870)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312,53 RON
- Valoare atribuită
- 312,53 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 11:28
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
312,53 RON
din 312,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro