Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse Pilot Shop
- Număr anunț
- DA20292550
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- REGIONAL AIR SUPORT SRL (CUI RO12020346)
- Cod CPV
- 22212100-0 · Publicatii periodice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.998,66 RON
- Valoare atribuită
- 7.998,66 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 16:03
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 16:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.998,66 RON
din 7.998,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro