Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mesh; Banner 6 x 1.2m, dubla fata

Număr anunț
DA20291483
Autoritate contractantă
Centrul judetean de Cultura Prahova (CUI 2844383)
Furnizor / câștigător
HAMMER ADVERTISING SRL (CUI RO30403242)
Cod CPV
22460000-2 · Materiale publicitare, cataloage comerciale si manuale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.265,82 RON
Valoare atribuită
5.265,82 RON
Data publicării
09.05.2018 15:15
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.265,82 RON

din 5.265,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.