Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMENZI AUTOCOPIATIVE

Număr anunț
DA20289355
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,50 RON
Valoare atribuită
100,50 RON
Data publicării
09.05.2018 14:04
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,50 RON

din 100,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.