- Număr anunț
- DA20284123
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Satu Mare (CUI 17193666)
- Furnizor / câștigător
- IDEA STUDIO SRL (CUI RO13225277)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,50 RON
- Valoare atribuită
- 218,50 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 11:20
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
218,50 RON
din 218,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro