Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat
Bonuri valorice pentru carburanti auto
- Număr anunț
- DA20253690
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.400 RON
- Valoare atribuită
- 92.145,68 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2018 11:42
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
92.145,68 RON
din 92.400 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 254,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.