Ofertă acceptată Cumpărare directă

Igienol 1L

Număr anunț
DA20291698
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL (CUI 29075451)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125 RON
Valoare atribuită
125 RON
Data publicării
09.05.2018 15:23
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125 RON

din 125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.