Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE BETONARE

Număr anunț
DA36197569
Autoritate contractantă
Comuna Pogonesti (Primaria comunei Pogonesti) (CUI 16309070)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTORUL TRANSPROSPER S.R.L. (CUI 39337690)
Cod CPV
45262300-4 · Lucrari de betonare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.200 RON
Data publicării
25.07.2024 14:29
Data finalizării
26.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.200 RON