Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta Anunt publicitate ADV1003144
- Număr anunț
- DA20300181
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN VASLUI (CUI 13602245)
- Furnizor / câștigător
- SECADA S.R.L. (CUI RO14297174)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.886 RON
- Valoare atribuită
- 2.886 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 11:52
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.886 RON
din 2.886 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro