Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Traducere din limba romana in limba engleza a Mecanismului National de Identificare si Referire
- Număr anunț
- DA20293323
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA ÎMPOTRIVA TRAFICULUI DE PERSOANE (CUI 28703167)
- Furnizor / câștigător
- SNIATOWSCHI . LIA_SORINA - TRADUCĂTOR ŞI INTERPRET (CUI 27432752)
- Cod CPV
- 79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.120 RON
- Valoare atribuită
- 1.120 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 18:14
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 18:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.120 RON
din 1.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro