Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie sistem de climatizare Daikin RR71B8V3B la sediul Judecatoriei Vaslui

Număr anunț
DA20283936
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL VASLUI (CUI 7072330)
Furnizor / câștigător
DISCLIMA S.R.L. (CUI 25738373)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.556 RON
Valoare atribuită
2.556 RON
Data publicării
09.05.2018 11:15
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.556 RON

din 2.556 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.