Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,1% sub estimat

Cartuse toner negru ptr. echipamente HP laser-Primaria Goiesti

Număr anunț
DA20299371
Autoritate contractantă
COMUNA GOIESTI (CUI 4554203)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.066,30 RON 6,1% sub estimat
Data publicării
10.05.2018 11:25
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.066,30 RON

din 2.200 RON estimat 6,1%

Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 133,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.