Ofertă acceptată Cumpărare directă

consumabile

Număr anunț
DA20297399
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Dr. Florian Ulmeanu" Ulmeni (CUI 3695190)
Furnizor / câștigător
BONDAX SRL (CUI RO18162692)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
817,19 RON
Valoare atribuită
817,19 RON
Data publicării
10.05.2018 10:24
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

817,19 RON

din 817,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.