Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,3% sub estimat
parafilm 10 cm x 38 m si pipete gradate 10 ml
- Număr anunț
- DA20287219
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI RO2788151)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 24931000-9 · Placi si filme fotografice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,70 RON
- Valoare atribuită
- 213,70 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2018 12:53
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
213,70 RON
din 218,70 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 5 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.