Ofertă acceptată Cumpărare directă

Siguranta automata F/N 16A Moeller

Număr anunț
DA20293462
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURES (CUI 4323101)
Furnizor / câștigător
ELKRILA SRL (CUI RO11191712)
Cod CPV
31211300-1 · Sigurante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,72 RON
Valoare atribuită
120,72 RON
Data publicării
09.05.2018 19:50
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,72 RON

din 120,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.