Atribuită Cumpărare directă

Servicii intocmire PTH, DTAC, DTOE Reabilitare termica corp C2 Primarie, comuna Cotnari -AFM

Număr anunț
DA36198540
Autoritate contractantă
UAT Comuna Cotnari (CUI 4541220)
Furnizor / câștigător
ARCH MAS S.R.L. (CUI 48382800)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
25.07.2024 14:29
Data finalizării
26.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON