Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEHYOL ABSOLUT-mixtura alcoolica pt anatomie patologica 99,9%, produs original Bio-Optica / Italia

Număr anunț
DA20294173
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
24322320-6 · Derivati ai alcoolilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412,50 RON
Valoare atribuită
412,50 RON
Data publicării
10.05.2018 08:29
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

412,50 RON

din 412,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.