Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtru pentru semimasca 3M, vapori organici, anorganici, acizi si amoniac

Număr anunț
DA20288225
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
42514320-1 · Filtre de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,70 RON
Valoare atribuită
218,70 RON
Data publicării
09.05.2018 13:26
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,70 RON

din 218,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.