Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nexium granule 10mg 28 x 10mg sachet
- Număr anunț
- DA20279537
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.985,84 RON
- Valoare atribuită
- 18.002,04 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 08:44
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.002,04 RON
din 17.985,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro