Ofertă refuzată Cumpărare directă

Indicator chimic clasa 4, Test Bowie Dick

Număr anunț
DA20290513
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.285 RON
Valoare finală
1.285 RON
Data publicării
09.05.2018 14:41
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.